Dikkat - JavaScript kapalı, Tarayıcınızın JavaScript ayarlarını kontrol edin. Tarayıcı ayarlarından JavaScript durumunu aktifleştirmeniz gerekli

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası 

Bizler www.parakoleksiyonum.com olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. www.parakoleksiyonum.com’un alt yapısının da kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.parakoleksiyonu.com dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.


Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.


Yükleniyor...