Dikkat - JavaScript kapalı, Tarayıcınızın JavaScript ayarlarını kontrol edin. Tarayıcı ayarlarından JavaScript durumunu aktifleştirmeniz gerekli

Sıkça Sorulan Sorular

1


Soru : 1. www.parakoleksiyonu.com’dan nasıl alışveriş yapabilirim?
Cevap : 

  1. Sitemizden alışveriş yapmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi ana sayfamızın sağ üst bölümündeki "Hesabım" simgesine tıklayarak yapabilirsiniz.

     a. Ana sayfada almak istediğiniz ürünleri seçerek sepete atınız.

     b. Sepete giderek 'Alışverişi Tamamla' tuşuna basınız.

     c. Teslimat Adresi ve Fatura Adresini seçiniz. (Adreslerinizi değiştirmek, güncellemek, farklı adres eklemek isterseniz ana sayfadaki 'Hesabım' bölümüne dönerek yapabilirsiniz.) Ödeme işlemi tuşuna basınız.

     d. Açılan sayfadaki hesap numarası ile Sözleşme Koşulları kutucuklarını işaretleyip Ürün ve Adres bilgilerini kontrol ettikten sonra Ödemeyi Tamamla tuşuna basarak siparişinizi oluşturmuş olursunuz. 

     e. Belirtilen hesaba ödemeyi yapmanızı müteakiben ürününüz adresinize gönderilecektir.


 


Soru : 2. www.parakoleksiyonu.com üyelik şifremi unuttum. Nasıl giriş yapabilirim?
Cevap : 

  2. Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan "Hesabım" simgesine tıklayıp açılan ekrandaki 'Şifremi Unuttum'u tıklayın. açılan kutudaki yere e-posta adresinizi yazıp 'Hatırlat' butonuna tıklarsanız şifreniz adresinize gönderilecektir.

 


Soru : 3. Sitenizden vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?
Cevap : 

  3. Telefon ile ulaşarak veya e-posta göndererek sipariş ettiğiniz ürünleri kargoya verilmeden önce siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Kargo gönderildiyse, gönderme bedeli size ait olmak üzere geri göndermeniz durumunda paranız iade edilir.

 


Soru : 4. Satın aldığım ürün ambalajından sitedeki resminden farklı, yırtık, kondisyonu düşük çıktı, ne yapmalıyım?
Cevap : 

  4.  Ürünler belirttiğimiz kondisyonların dışında, sitemizde sergilenen görüntüsünden farklı veya değişik seri numaralarına ait olması durumunda 7 gün içerisinde kargo ile iade edebilirsiniz. Ürünün elimize geçmesiyle birlikte paranız hesabınıza iade edilecektir. 

 Soru : 5. Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır?
Cevap : 

  5. Banka Havalesi/EFT ile Ödeme: Havale / EFT ile oluşturacağınız siparişlerinizde ödeme sayfamızda havale yapabileceğiniz banka hesap numaramız bulunmaktadır ve bu hesabımıza havale/EFT yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.  
Şimdilik sadece Havale/EFT ile ödeme seçenekleri mevcuttur.


Yükleniyor...